مسیرهای اختصاصی یادگیری

ما در دانشمند با تحلیل استعدادها و توانمندی شما، بسته آموزشی متناسب با آن را طراحی خواهیم کرد که در مدت زمانی کوتاه، کامل‌ترین مسیر یادگیری اختصاصی شما همسو با توانمندی و استعدادتان خواهد بود.

استانداردهای فنی و حرفه ای

در این مدل تمامی آموزشهای ارائه شده کاملاً مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای خواهد بود و پس از طی تمامی مراحل آموزش های تئوری، عملی و کارورزی امکان شرکت در آزمون های رسمی سازمان را خواهید داشت. با توجه به اینکه سرفصل های آموزش، عیناً مطابق فنی و حرفه ای استاندارد است، شهریه آن نیز طبق تعرفه های سازمان محاسبه خواهد شد.

آموزش در مسیرهای طراحی شده

در این مدل سرفصل های ارائه شده ترکیبی از استانداردهای مورد تایید فنی و حرفه ای خواهد بود که در صورت تمایل امکان تکمیل هر دوره و شرکت در آزمون های رسمی و دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای شما فراهم است. با توجه به اینکه شما تمامی سرفصل های یک استاندارد ارائه شده از سوی فنی و حرفه ای را نیاز نداشته باشید، متناسب با حجم آموزش ها، شهریه دوره ها نیز بصورت نسبی محاسبه خواهد شد.

در زمانی به سر میبریم که بهترین محتواهای آموزشی را میتوان بصورت رایگان در اینترنت با اندکی جستجو یافت. دغدغه ما در دانشمند اما ارائه مسیر توانمندسازی است که به طور اختصاطی برای شما طراحی شده است تا بتوانید تمامی نیازهای خود را برای ایجاد یا بهبود کسب و کار خود و همچنین زندگی روزمره خود را در کوتاه ترین زمان و با بهترین شیوه آموزش فرا بگیرید. آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای دانشمند دارای مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تحت نظارت وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی به شماه ۳۵۹۷۰ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ تاسیس گردیده است.

آماده تغییر هستید؟

هم اکنون با ما تماس بگیرید…