مسیرهای توانمندسازی

با توجه به نیازمندی خود، مسیر مناسب را طراحی و انتخاب کنید…

ماینکرفت آموزشی: آکادمی معلم

برای معلم‌هایی که بدنبال تغییر و پیشرفت شیوه سنتی آموزش خود هستند و میخواهند با روش های یادگیری مبتنی بر بازی آشنا شوند.

آکادمی معلم؛ برنامه نویسی اسکرچ

برای معلم‌هایی که بدنبال تغییر و پیشرفت شیوه سنتی آموزش خود هستند و میخواهند با روش های یادگیری مبتنی بر بازی آشنا شوند.

سواد دیجیتال

برای پدربزرگ ها و مادربزرگ ها، برای والدینی که به سلامت جسم و روح و امنیت فرزندان خود ارزش قائل اند، این مسیر شماست.

توانمندسازی فروشگاه اینترنتی

کسب و کار خودتان را ارتقاء بدهید. با فراگیری مهارت های این مسیر، امکان توسعه و پیشرفت کسب و کار خودتون را فراهم کنید و با بروزترین روش ها کالا و خدمات خود را به طیف گسترده ای از مشتریان بالقوه معرفی کنید.

سواد دیجیتال سازمانی

تسط اولیه به دانش کامپیوتر حداقل نیارمندی شما در عصر جدید است. با پیشرفت فناوری های گوناگون و حرکت سازمان ها به سمت اتوماسیون تمام فرآیندهای کسب و کار، باید دانش‌تان را بروز کنید.

برنامه نویسی بلاکچین

اگر به دنبال کسب مهارت های برنامه نویسی برای بازار رو به رشد و پر درآمد برنامه نویسی ارزهای دیجیتال و NFTها هستید، هم اکنون اقدام کنید.

طراحی UI/UX با فیگما

یادگیری ابزاری قدرتمند برای طراحی رابط و تجربه کاربری و ساخت پروتوتایپ، اپلیکیشن موبایل و وب‌سایت با افزونه های قدرتمند برای ایجاد سهولت در کار.

برنامه نویسی با اسکرچ

زمان هدر رفته کودکان خود در هنگام بازی کردن بیهوده با موبایل و کامپیوتر را به زمان مهارت آموزی و یادگیری مبتنی بر آموزش تبدیل کنید و مهارت‌های اولیه برنامه نویسی و علوم رایانه را در سنین پایین به آنها آموزش دهید.

توانمند سازی دیجیتال اینستاگرامر

اگر دوست داری تو هم از اینستاگرام، یوتیوب، توئیچ یا سایر شبکه های اجتماعی با تولید محتوای استاندارد و با کیفیت کسب درآمد داشته باشی، این مسیر رو انتخاب کن و به آرزوهات نزدیک تر شو.

مـدیـریـت دانـش

همگام با سازمان خود باشید، دارایی دانشی خود را شناسایی کنید و در جهت پیشرفت گام بردارید. عصر جدید متعلق به دارایی های غیر ملموسی مانند دانش است.

توانمندسازی ولاگر آموزشی

اگر در هر کاری مهارت دارید و به فکر کسب درآمد از طریق آموزش آن در فضای مجازی هستید، جای درستی ایستادید، در این مسیر آموزشی ثبت نام کنید و زندگی خود را متحول سازید.

آماده تغییر هستید؟

هم اکنون با ما تماس بگیرید…